Klatka B – reaktywacja!

rekrutacjaklatkaBCamera obscura, cyjanotypia, plenery, warsztaty, projekcje filmów, dyskusje, wyjazdy na festiwale fotograficzne, oprowadzania kuratorskie, spotkania z zawodowcami, udział w konferencjach, czy po prostu wieczory z tymi, którzy też lubią pogadać o fotografii.
To wszystko działo się kiedyś „po godzinach” na naszym wydziale. I będzie znowu!

Chcemy reanimować koło artystyczne Klatka B. Czym by się zajmowało? To zależy tylko od jego członków. Już teraz możecie dać znać, co by was interesowało, zaznaczając ciekawe opcje w ankiecie lub dopisując swoje –https://goo.gl/forms/L2Da5Y24WR6FfGHi1.

Chcemy ruszyć jak najszybciej, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie organizacyjne, gdzie przedstawimy więcej szczegółów i wspólnie zastanowimy się, jakie będzie nasze koło 🙂 Właściwie nie mamy ograniczeń, znajdzie się na pewno coś dla tych, którzy zaczynają i dla profesjonalistów; dla tych, którzy chcą robić zdjęcia, ale też dla tych, którzy chcą posłuchać i pooglądać.

Widzimy się 6 kwietnia o godz. 17.00 w sali nr 4 w Pałacu Zamojskich (sala komputerowa Zakładu Fotografii UW, Nowy Świat 67/69, wejście przez Klatkę B).Możliwość komentowania jest wyłączona.